Zoom to firma, która niewątpliwie zyskała po 2020 roku udostępniając narzędzie do spotkań online i nie zwalnia tempa. Zauważając, ze istnieje grupa niechętnych osób do spotkań na żywo, udostępniła właśnie funkcję Zoom Clips, która pozwala uczestnikom na nagrywanie, edytowania i udostępnianie klipów wideo, bez konieczności dołączania do spotkania.

Po co się włączać? Nagraj klip!

Nowa funkcjonalność jest obecnie dostępna w publicznej wersji beta i zapewnia dostęp do biblioteki treści, w której użytkownicy mogą zarządzać, udostępniać, zmieniac nazwy, pobierać, wyszukiwać i usuwać klipy. Funkcja dostępna jest zarówno w aplikacji Zoom na komputer, w plikacji web, za pomocą paska menu MacOS oraz Windows. Zoom Clips pozwala na nagrywanie obrazu z kamery internetowej, także z nakładaniem tła lub na przechwytywanie tego co widzimy na pulpicie lub jego wycinku.
Po nagraniu i edycji klipu możliwe jest udostępnienie nagrania za pomocą maila przez portal Zoom. Możliwe jest także ustawienie kto może obejrzeć klip oraz podejrzeć kto i w jakim stopniu obejrzał klip.

UDOSTĘPNIJ

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ